kurs-lekcij-mashynovykorystannja-tehniky-v-tvarynnyctviСилами викладачів кафедри  технічного сервісу та систем в АПК з друку вийшов Курс лекцій з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві» (Частина 2), рекомендований до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Автори: к.т.н., доцент Наталія Іванівна Болтянськак.т.н., професор Олександр Григорович Склярк.т.н., доцент Радміла Вікторівна Склярк.т.н., доцент Борис Володимирович Болтянськийст. викладач Сергій Володимирович Дереза.

Рецензентами виступили:

О.Г. Караєв доктор технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарських машинТаврійський державний агротехнологічний університет;
Є.Г. Ігнатьєв кандидат технічних наук, асистент кафедри машиновикористання в землеробстві, Таврійський державний агротехнологічний університет.

Курс складається з восьми лекцій у яких викладено зміст дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві». Наведені загальні поняття про виробничі процеси у тваринництві та загальні питання проектування тваринницьких підприємств та основні відомості по проектуванню тваринницьких ферм і розробці генерального плану. Розглянуто методи розробки та проектування потокових технологічних ліній обслуговування тварин і приготування кормів у тваринництві. Представлено основи теорії монтажу і пусконалагодження машин та обладнання тваринницьких підприємств.