На кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» впроваджено нову експериментальну лабораторну роботу «Вимірювання показників оточуючого середовища», яка проводиться із застосуванням комп’ютерного класу та мікроконтроллерних збірок “Arduino” на базі мікроконтроллерів Atmega 328.

Магістранти 15 МБ АІ групи спеціальності 208 «Агроінженерія» виконуючи лабораторну роботу з дисципліни «Технології наукових досліджень в агроінженерії» вивчають операційну структуру та обладнання для вимірювання показників оточуючого середовища. Програмування мікроконтроллерів відбувається у середі розробки Arduino IDE.

До завдань представлених робіт слід віднести ознайомлення здобувачів вищої освіти з основами програмування з візуалізацією отриманих даних поряд із наданням можливості студентам розвинути обсяги мислення та роботизувати основні технологічні процеси агропромислового виробництва.