З 17 по 19 квітня 2019 року на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і кострукцій», в рамках якої була проведена науково-практична конференція.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в заходах прийняли участь студенти механіко-технологічного факультету 41 ПМ групи: Рижов О.І. і Літостанський О.С. До олімпіади хлопців підготували ст. викл. Олексій Юлійович Новик та к.т.н., доц. Андрій Олександрович Смєлов Вітаємо викладачів кафедри ТСС АПК та студента 41 ПМ групи – Літостанського О.С. з отриманим диплом III ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді (детальніше…).