В рамках зустрічі співробітників кафедри ЕТСМ з директоркою Інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ, д.е.н., доцентом Анастасією Сергіївною Коноваленко, що відбулася 24.10.23 р. у ZOOM форматі, обговорювалися актуальні питання сьогодення – «траєкторії професійного розвитку НПП».

Безперервний професійний розвиток науково-педагогічних працівників, що здійснюється за накопичувальною системою, базується на підсумовуванні часу, протягом якого здійснювалося засвоєння навчальних програм у структурі індивідуального плану підвищення кваліфікації або стажування. Накопичувальна система дозволяє науково-педагогічному працівнику конструювати свій індивідуальний освітній маршрут, тобто самостійно вибирати зміст, терміни, режим, форми та місце (зокрема навчальний заклад) навчання з урахуванням своїх професійних потреб, потреб освітнього закладу, в якому він працює і рівня кваліфікації.

Анастасія Сергіївна в ході зустрічі підкреслила, що наш університет усіляко сприятиме професійному розвитку викладачів через власні програми та на основі налагодженої співпраці з іншими організаціями. Система професійного розвитку (підвищення кваліфікації) науково-педагогічних працівників, що запроваджена у ТДАТУ, відповідає індивідуальним потребам та інтересам викладачів та впливає на підвищення якості викладання дисциплін.

Щиро дякуємо Анастасії Сергіївні за дуже цікаву та змістовну зустріч!

Доцент кафедри ЕТСМ Борис Болтянський