З 1 по 24 листопада  на базі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин було проведено V Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».

В роботі конференції прийняли участь співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі вищої освіти та фахівці з семи країн світу. Загалом в конференції був задіяний 21 заклад вищої освіти. Було представлено 106 наукових доповідей від 159 учасників. Кожен автор зміг завантажити електронний сертифікат учасника конференції за посиланням у розділі Сертифікати учасників конференції. За результатами роботи конференції було сформовано Програму V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та видано Збірник Матеріалів конференції.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі конференції. (Детальніше…)

Технік кафедри ЕТСМ