7 листопада 2023 року на кафедрі експлуатації та технічного сервісу машин відбулась атестація молодих фахівців відповідно до вимог Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти в ТДАТУ на підставі укладених з підприємствами, установами і організаціями договорів та з метою підвищення рівня практичної підготовки. Це той випадок, коли в підготовці молодих фахівців бере участь і заклад освіти, і підприємство (установа, організація). Кураторами дуального навчання від кафедри були призначені професор Олександр СКЛЯР, професор Дмитро ЖУРАВЕЛЬ та доцент Радміла СКЛЯР відповідно до Наказів № 368-С від 15.09.23 р. та № 409-С від 28.09.2023 р. (детальніше…)

Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2023 року № 426, який затверджує Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти. Положення визначає особливості дуальної форми здобуття фахової передвищої і вищої освіти, що передбачає поєднання навчання в закладах освіти та в інших суб’єктів освітньої діяльності з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Професор кафедри ЕТСМ, д.т.н. Дмитро ЖУРАВЕЛЬ