28 вересня 2019 р. на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК відбулась зустріч випускників першого потоку факультету механізації сільського господарства Таврійської державної агротехнічної академії 1999 року. На той час закінчили п’ятий курс більше 300 випускників з трьох потоків. Таку важливу подію організовувала к.т.н., доцент Радміла Вікторівна Скляр.

Теплими словами зустрів колишніх випускників ректор тепер вже Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України Володимир Миколайович Кюрчев. Він розповів про сьогодення університету, нові перспективні спеціальності, сучасну матеріально-технічну базу, дуальне навчання та можливість проходження практики в перспективних господарствах як України, так і за її межами.  Також звернув увагу на впровадженні наукових розробок в навчальний процес та на дослідних полях і садах. Детально зупинився на перспективах університету та майбутніх планах щодо покращення якості освіти. Побажав всім міцного здоров’я, миру й благополуччя, не забувати рідну альма-матер  та частіше зустрічатися великим колективом.

Потім за планом була екскурсія по яскравій та красивій території університету з фотографуванням на довгу пам’ять про таку цікаву зустріч, яка пройшла в дружній та веселій атмосфері.

Університет завжди готовий до зустрічі зі своїми випускниками!