Традиційно кафедра ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика вже багато років здійснювала профорієнтаційну роботу в Василівському районі Запорізької області. З метою збільшення зони профорієнтаційного впливу та підвищення ступеня інформованості учнів випускних класів регіону щодо діяльності університету 13 листопада 2019 року вперше за історію існування ТДАТУ імені Дмитра Моторного співробітниками кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика спільно з представником факультету економіки та бізнесу доцентом кафедри маркетингу Арестенко Т.В. був організований і проведений профорієнтаційний захід в Херсонській області. Від кафедри в заході приймали участь завідувач кафедри, доцент Самойчук К.О. та відповідальний за профорієнтаційну роботу, доцент Петриченко С.В. В ході профорієнтаційної поїздки було проведено загалом 11 профорієнтаційних заходів в закладах загальної середньої освіти Іванівського району Херсонської області. З керівництвом 4 навчальних закладів проведені бесіди щодо можливостей координації дій, спрямованих на організацію профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани спільної роботи. В старших класах 3-х загальноосвітніх навчальних закладів проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям,  можливостей, переваг та умов вступу до університету (загалом 7 бесід: в 10 та 11 класах Іванівської гімназії № 1, в 9, 10 та 11 класах Агайманської ЗОШ та в 10 та 11 класах Новодмитрівської ЗОШ Іванівського району), уточнені списки випускників.

Снимок

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Віра Тарасенко