Екзаменаційна комісія з проведення атестаційного кваліфікаційного екзамену (АКЕ) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” на факультеті ННІ ЗУП працювала 16 лютого 2023 року.

ВГолова комісії: ПАЛАМАРЧУК Ігор Павлович – д.т.н., професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування, м Київ.
Навчально-науковий інститут загально університетської підготовки (ННІ ЗУП) та кафедра «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» організували і провели з 08.02.2023 р. по 15.02.2023 р. року консультації ведучими викладачами кафедри для надання практичної допомоги студентам при підготовці до кваліфікаційного екзамену.
До державного екзамену було допущено 5 студентів випускних курсів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання факультету ННІ ЗУП.
Якість знань становить 80%, а успішність 100%. Результати проведення державного атестаційного екзамену показали, що студенти мають досить високу теоретичну і практичну підготовку. Відповіді студентів були достатньо обґрунтовані, як з теоретичної, так і з практичної точки зору.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика