Екзаменаційна комісія з проведення атестаційного кваліфікаційного екзамену (АКЕ) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” на факультеті ННІ ЗУП працювала 23-27 лютого 2023 року.

Голова комісії: ДІДУР Володимир Володимирович – д.т.н., доцент кафедри агроінженерії Уманського національного університету м.Умань.
Факультет МТФ та кафедра «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика» організували і провели з 21.01.2023 по 22.02.2023 року консультації ведучими викладачами кафедри для надання практичної допомоги студентам при підготовці до кваліфікаційного екзамену.
Якість знань становить 72%, а успішність 88%. Середній бал – 4,1.
Результати складання атестаційного кваліфікаційного екзамену студентами денної форми навчання факультету МТФ дозволяють зробити висновок, що рівень викладання дисциплін кафедрами ТДАТУ відповідає вимогам стандарту щодо підготовки фахівців за освітнім ступенем «Магістр» зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”.
Переважна кількість здобувачів вищої освіти володіє необхідними теоретичними та практичними знаннями для вирішення інженерних та технічних завдань будь-якого виду складності, орієнтуються в сучасних напрямках розвитку техніки і наукових досягненнях.

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професор кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика