Після зустрічі з учнями випускних класів ЗОШ № 15, що відбулась 2 березня, кафедру відвідали випускники ЗОШ № 14 (5 березня) та НВК № 16 (11 березня).

Традиційно завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Кирило Олегович Самойчук представив мультимедійну презентацію присутнім, детально розповів про переваги навчання в нашому університеті, велику кількість бюджетних місць на технічних та природничих спеціальностях, міцну матеріально-технічну базу для високоефективного навчання, акцентувавши увагу на можливості навчання за дуальною формою освіти, проходження військової підготовки, міжнародні програми практик та подвійних дипломів. Більш детально Кирило Олегович розповів гостям про  переваги навчання на спеціальності 133 – «Галузеве машинобудування» (ОПП – Обладнання переробних і харчових виробництв) – це і підвищенна в порівнянні з іншими спеціальностями стипендія і гарантоване працевлаштування.

Перед учнями випускних класів ЗОШ № 14 виступив декан механіко-технологічно­го факультету Сергій Володимирович Кюрчев, який і сам був випускником цього закладу загальної середньої освіти..

В ході заходу були поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, відповідності освітніх програм університету предметам ЗНО, можливостей та умов вступу до університету. Кирило Олегович провів ознайомчу екскурсію  лабораторіями кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються. Гості кафедри мали змогу на власні очі побачити як при проведенні лабораторних занять на кафедрі випікається хліб, смажаться пончики, чіпси, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн, вершкове масло та сир, і покуштувати гарячі запашні пончики.

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.

к.т.н., доцент Петриченко С.В.