Профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій ТДАТУ» у Василівському районі

24 січня 2019 року викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика на базі Василівської гімназії І – ІІІ ступенів “Сузір’я” був організований та проведений профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій ТДАТУ» для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Василівка та Василівського району.

У заході приймали участь виконуючий обов’язки завідувача кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Самойчук Кирило Олегович, начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Тетяна Томашівна, доценти кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Петриченко Сергій Володимирович і Паляничка Надія Олександрівна та студенти університету Зотов Дмитро, Братиш Діана, Малишев Олександр, Євпадченко Катерина, Кривда Владислав і Задорожня Марія.

Під час зустрічі Тетяна Томашівна детально розповіла про структуру університету, спеціальності, закордонні практики, військову підготовку, виховну роботу та відпочинок студентів.

Кирило Олегович звернув увагу на переваги навчання у ТДАТУ, дуальну освіту та подальше працевлаштування після закінчення навчання.

Надія Олександрівна розповіла про унікальну можливість для випускників підвищити свій конкурсний бал за рахунок участі у всеукраїнських предметних олімпіадах.

Студент Зотов Дмитро поділився своїми враженнями щодо переваг навчання в ТДАТУ і участі в студентському житті та запросив випускників приєднатися до студентської спільноти нашого університету.

Діана Братиш на власному прикладі надала інформацію школярам щодо можливостей в ТДАТУ навчатися одночасно на декількох спеціальностях.

Діаною Браташ та іншими студентами була представлена культурна програма, яка подарувала молоді чудовий настрій.

Наприкінці заходу всі бажаючі мали змогу написати І тур олімпіади з української мови, чим скористалися 28 школярів.

Колектив кафедри висловлює подяку керівництву університету, заступнику начальника районного відділу освіти Василівської районної державної адміністрації Сулі Євгенії Володимирівні, директору гімназії “Сузір’я” Шевченку Юрію Васильовичу за допомогу в проведенні даного заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Випускникам бажаємо вдало скласти ЗНО та чекаємо їх на навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

IMG_1763 IMG_1770 IMG_1768 IMG-4159314cb940d18448b790393c4461f4-VIMG-8708bcd554fc2ab1725c0f5e01b42d27-V

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.

к.т.н., доцент Петриченко С.В.