001Лебідь Михайло Романович студент 2-го курсу магістратури спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” ТДАТУ імені Д. Моторного став стипендіатом Мелітопольського міського голови в рамках реалізації міської програми “Про призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста”, затвердженої рішенням 45 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VІІ скликання від 07.12.2018 № 3/37. На засіданні експертної комісії з визначення стипендії міського голови для обдарованої молоді міста Мелітополя визначили гідних представників молоді. Згідно з розпорядженням міського голови від 24.09.2019 року № 423-р., одним з володарів цієї стипендії став Михайло Лебідь. Загалом експертній комісії представлено майже 20 наукових  робіт.

Перемога Михайла у цій номінації заслужена, оскільки він бере активну участь у науково-дослідницькій діяльності: є винахідником та співавтором патентів України на корисну модель, має багато наукових праць та доробків, виступає на науково-практичних конференціях та змагається в  студентських олімпіадах.

Такі результати доводять високу якість підготовки фахівців з обладнання переробних і харчових виробництв на механіко-технологічному факультеті.

Викладачі кафедри Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика та студенти щиро вітають стипендіата Михайла Лебідя та бажають подальших успіхів!

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент Самойчук К.О.