19 жовтня 2018 року студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» та старший викладач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Паляничка Н.О. факультету інженерії та комп’ютерних технологій мали нагоду побувати на високорозвиненому переробному підприємстві Херсонської області. Це стало можливим завдяки активному сприянню та підтримці Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва UHBDP.

Майбутні фахівці відвідали могутнє підприємство ПрАТ «Чумак» у місті Каховка. Підприємство спеціалізується на виготовленні та реалізації кетчупів, томатної пасти, майонезу, соусів, гірчиці, соків, консервованих овочів, макаронів та перехрустиків. Підприємство стабільно розвивається, професіоналізм співробітників та широкий асортимент продукції дозволяє підприємству конкурувати на гідному рівні з сучасними лідерами в даній галузі.

В ході екскурсії співробітники підприємства детально розказали та показали дві могутні технологічні лінії з виробництва томатної пасти та майонезу, а також цех по виробництву короткорізаних макаронних виробів та перехрустиків.

Майбутнім фахівцям було дуже цікаво побачити як працює сучасне підприємство по переробці плодоовочевої продукції. Також студенти мали змогу переконатися, що в процесі виробництва використовується виключно натуральна сировина, переробка якої здійснюється за допомогою інноваційних технологій. Завдяки такому підходу вдається досягти неперевершеного смаку готової продукції торгової марки «Чумак».

Учасники екскурсії щиро висловлюють слова подяки керівникам цих підприємств, організаторам днів практичної підготовки: директору Інституту підвищення кваліфікації Подшивалову Г.В., завідуючій кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Загорко Н.П. та спонсорам поїздки – Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва «UHBDP» за надану можливість та сприяння майбутнім фахівцям відвідати передові переробні підприємства Запорізької області.

IMG-9a948e97d87b50d32d162280fafce5c3-V IMG-58a8b8f8f05d50b5e99f9d468ad5c320-V

IMG-233af6df3e3a0a630a2d14de510a9f89-V

IMG_20181019_140643

Інформаційний супровід: к.т.н., ст. викл. кафедри ОПХВ імені проф. Ф.Ю. Ялпачика  Паляничка Н.О.