Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №932 від 04.07.2019 р. було оголошено проведення конкурсного відбору у 2019 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких буде відбуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Даний конкурс проводиться з метою забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних  проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Паляничка Надія Олександрівна, разом з викладачами кафедри та здобувачем вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Левченком Л.В. подали на участь в конкурсі проект «Енергоефективне обладнання для гомогенізації дрібнодисперсних емульсій» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування».

Проект розраховано на три роки, включаючи проведення теоретичних та експериментальних досліджень за даною темою, написання монографій, публікацій в журналах, що входять до переліку фахових видань України, наукометричних баз даних Web of Science, Scopus та/або Index Сореrnicus та отримання охоронних документів.

Надія ПАЛЯНИЧКА

к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика