Підвищення кваліфікації – це один з видів професійного навчання працівників підприємства, яке проводиться з метою підвищення рівня теоретичних знань, вдосконалення практичних навичок і умінь співробітників організації в зв’язку з постійно зростаючими вимогами до їх кваліфікації.

Підвищення кваліфікації стає невід’ємною частиною в нашому житті. Адже сучасна освіта має на увазі безперервне навчання і відточування старих навичок, плюс придбання нових, більш ефективних. У сучасному суспільстві вже кожному другому доводилося проходити перепідготовку або навчання. Це пов’язано з тим, що науково-технічний прогрес не стоїть на місці. Кожен день в світі з’являються все нові і нові методи роботи, стратегії господарювання або розробляються нові, необхідні навички для більш ефективної працездатності людини. Для того, що б мати всі навички необхідні для продовження роботи і забезпечити кар’єрне зростання в нових сучасних умовах необхідно проходити підвищення кваліфікації.

На  кафедрі ТСС АПК  слухачами курсів були головний інженер Макаренко П.В., начальник машинного двору Терпимов О.А., начальник автогаража Калінін О.С. Під керівництвом співробітників кафедри  доц. Смєлова А.О.,  доц. Шокарева О.М., доц. Паніної В.В. слухачі були ознайомлені з сучасними технологіями відновлення деталей, критеріями ефективності проведення технічного сервісу та навчили раціональному вибіру універсальних засобів вимірювання при ремонті машин.

По завершенню курсів 24.12.2020 року була проведена атестація працівників ПАТ «Степной». Атестація проходила за допомогою платформи ZOOM. Так було визначено, що головний інженер Макаренко П.В., начальник машинного двору Терпимов О.А., начальник автогаража Калінін О.С. на достатньо високому рівні засвоїли матеріал і спроможні його використовувати на виробництві.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна