Узагальнення результатів дослідження – вербальний виклад результатів дослідження у вигляді звіту про виконану науково-дослідну роботу, дисертації, доповіді на конференції та інших форм подання завершеної наукової продукції. Якість виконаної роботи визначають апробацією. Апробація включає в себе колективне обговорення виконаного дослідження на науково-технічних радах, його рецензування і експертизу, оприлюднення кінцевих результатів у спеціальних журналах, а також у виступах дослідників з доповідями і повідомленнями на науково-практичних конференціях, симпозіумах, семінарах. Співробітники кафедри регулярно приймають участь в науково-практичних конференціях різного рівня з метою оприлюднення отриманих результатів наукових досліджень.

21–24 грудня 2020 р. в місті Більбао (Іспанія) було проведено XIV-ту Міжнародну науково-практичну конференцію «Multidisciplinary research». Участь в конференції прийняли доцент Болтянська Н.І., доцент Скляр Р.В. та технік І категорії Комар А.С. в секції «Technical sciences» з доповіддю «Definition of priority tasks for agricultural development».  Під час роботи науково-практичної конференції було представлено 133 доповіді більше, ніж 200 науковців. За результатами роботи було сформовано Збірник Матеріалів конференції, всі учасники отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська