12-го лютого 2021 року відбувся черговий виїзд співробітників кафедри ТСС  АПК до сільських шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли: доцент  кафедри ТСС АПК Болтянський Б.В та ст. викл.  кафедри ТСС АПК  Дереза С.В.

В ході поїздки були відвідані наступні навчальні заклади: Орлівська ЗОШ, Новоолексіївський НВК та Інзівська ЗОШ.

Проведено співбесіди з директорами шкіл, завучами, класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри учні та їхні класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (календарі, буклети ТДАТУ та по факультетам, умови вступу до ТДАТУ у 2021 р., інформацію про дисципліни ЗНО для усіх спеціальностей тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

Від учнів відвідуваних шкіл була отримана інформація про предмети ЗНО, на які вони зареєструвалися.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ