Сучасний світ розвивається дуже швидко та динамічно, не виключенням є і колісні транспортні засоби, які використовуються у сільському господарстві. З метою підвищення продуктивності праці необхідно збільшувати робочі швидкості, а це в свою чергу вимагає постійного вдосконалення такої важливої системи транспортного засобу як рульове керування. Тривалий час вважалось, що будь які зміни у конструкції рульового керування недоцільні, тому що це ніяк не впливає на продуктивність праці і може вплинути негативно на безпекові показники. Однак розвиток техніки та технології вирощування сільськогосподарських культур довів зворотне. І сьогодні майже всі роботи відбуваються на підвищених швидкісних режимах. Тому робота наукового гуртка під керівництвом ст. викл. Бондара А.М. «Дослідження надійності систем керування колісних машин» є беззаперечно актуальною.

В роботі наукового гуртка побажали прийняти участь студенти 24 МБАІ групи: Бужора Д.А.,  Атаманова Ф.А. та Михальчук М.В. Але на перші засідання прийшли не тільки постійні учасники, а й інші здобувачі вищої освіти.

На першому занятті був сформований помісячний план роботи, в який увійшли наступні питання:

1. Ознайомлення із сучасними системами керування колісних машин.
  2. Проблеми систем керування колісної сільськогосподарської техніки.
  3.  Надійність роботи оператора МТА на підвищенних швидкісних режимах роботи.
  4. Порівняння надійності роботи систем керування різних типів.
  5. Дослідження перспективних напрямків розвитку систем керування МТА.
  6. Підготовка доповіді на науково-технічну конференцію студентів.
  7. Підготовка до друку статей у збірники наукових праць.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.