Кафедрою технічного сервісу та системи в АПК цього тижня проводилися планові заходи з профорієнтаційної роботи з метою усвідомлення правильного професійного самовизначення потенційних абітурієнтів з майбутньою професією.

21 листопада 2019 року відбувся другий виїзд співробітників кафедри ТСС АПК до сільських шкіл Бердянського району Запорізької області. Цього разу до складу групи увійшли викладачі кафедри ТСС АПК доц. Болтянський Б.В., ст. викл. Бондар А.М. та асистент кафедри рослинництва ім. професора В.В. Калитки Онищенко О.В.

За день були відвідані наступні Школи:

• Новопетрівська ЗОШ – 13 учнів 11-го класу;
  • Осипенківська ЗОШ – 11 учнів 11-го класу;
  • Червонопільська ЗОШ – 7 учнів 11-го класу.

Викладачами ТДАТУ були проведені співбесіди з директорами шкіл, завучами і класними керівниками випускних класів. Учні 11-х класів почули від робочої групи розповідь про історію Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, факультети, спеціальності та спеціалізації, організацію дозвілля студентів, можливість навчання на військовій кафедрі, організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

Печатна рекламна продукція про університет (буклети по факультетам ТДАТУ, інформацію про підготовчі курси, нові умови вступу до нашого університету у 2020 році,  інформацію про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ тощо) для ознайомлення батьків учнів, що зацікавились навчанням у ТДАТУ, при проведенні батьківських зборів.