5 лютого у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбувся історично-пізнавальний захід зі студентами 12 С АІ та 24 С АІ груп (куратори – доцент Болтянський Б.В. та ст. викладач Дереза С.В.) на тему: «Тих днів із пам’яті не стерти і сьогодні!», присвячений звільненню міста Мелітополя від нацистських загарбників під час другої світової війни. Дуже цікаву екскурсію-бесіду провів науковий співробітник ММКМ Чухраєнко О.А.

У вступній частині студенти прослухали, які битви відбулися на території України та Мелітопольщини під час визволення, якими фронтами було проведено низку ключових наступальних операцій.

Згадали про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами. Студенти мали нагоду прослухати історію визволення рідного краю та закріпити матеріал невеличким квестом, використовуючи наявні в музеї експонати.

Ми – мелітопольці, ми народилися, виросли та живемо в дивовижному місті Мелітополі, пишаємося його історією, пам’ятаємо священні сторінки подвигів нашого народу. Але ж не потрібно забувати і про теперішніх бійців-героїв, які борються на сході нашої країни за мирне небо над нашими головами!