4, 5 грудня 2019 року на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» була проведена олімпіада з дисципліни «Основи технічної творчості» для студентів 3 курсу – здобувачів СВО «бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» під керівництвом доц. Дашивець Г.І.

Олімпіада є невід’ємною складовою навчального процесу, допомагає студентам розвивати творчі здібності, здобувати необхідні навички проведення самостійного наукового процесу, оволодівати сучасними методами науково-дослідної роботи. Студентська олімпіада з дисципліни «Основи технічної творчості» – це творче змагання зі застосування здобутих знань, умінь і навичок серед студентів, яка є результатом отриманих за семестр знань якісної освіти.

Олімпіада проводилась у два етапи: перший – відповіді на тестові запитання, які охоплюють матеріал дисципліни; другий – виконання індивідуальних завдань.

Участь прийняли 16 студентів. За участь в олімпіаді студенти отримали додаткові бали до загального рейтингу з дисципліни згідно протоколу олімпіади. Розподіл призових місць за результатами виконання завдань олімпіади згідно інформаційної довідки наступний:

1-е місце – Курашкін О.С. (31 АІ),
2-е місце – Карапетров В.В. (32 АІ),
3-е місце – Денисенко Д.А. (32 АІ).