rezultaty-roboty-naukovyh-hurtkiv-tss-apk-vidobrazheno-v-materialah-7-vntk-mahistrantiv-studentiv-tdatuНа кафедрі технічного сервісу та систем в АПК функціонують 17 наукових гуртків. Результатами роботи їх учасників здобувачів вищої освіти є участь в регіональних, всеукраїнських і міжнародних студентських наукових конференціях та написання тез доповідей та повідомлень за напрямками власних наукових напрацювань.

В листопаді 2019 року на кафедрі ТСС АПК відбулась науково-технічна конференція магістрантів і студентівінформація про яку представлена у збірниках Матеріали VII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ. Механіко-технологічний факультет. Том І. (відповідальний за випуск ст. викладач, к.т.н. Колодій О.С.) і Матеріали VII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ. Механіко-технологічний факультет. Том ІІ. (відповідальний за випуск ст. викладач, к.т.н. Холодняк Ю.В.)

.