klub-za-interesamy-majster-mashynnoho-dojinnja-tss-apk-336x200Діяльність здобувачів вищої освіти в клубах за інтересами є продовженням освітнього процесу. В студентському клубі за інтересами «Майстер машинного доїння» під керівництвом доц. Болтянської Н.І. здобувачі вищої освіти закріплюють теоретичні знання, розвивають творчі здібності, привчаються до самостійної праці, розвивають інтерес до нової техніки і досягнень науки. У студентському клубі займаються здобувачі, які виявили бажання опанувати навички та оволодіти певними видами практичної діяльності, набути професійних знань та навичок. Після запровадження в усьому світі карантину через епідемію коронавірусу продовження роботи студентського клубу стало можливим завдяки використанню програми Zoom, яка дозволяє проводити відеоконференції, онлайн-зустрічі, створювати чати й організовувати спільну роботу.

18.05.2020 року в режимі онлайн були підведені підсумки роботи клубу та визначено кращих за професією. Було розглянуто наступні питання:

1. Оцінювання технічного стану вакуумної системи доїльної установки.
  2. Оцінювання технічного стану доїльних апаратів..
  3. Теоретичні знання з будови та аналізу роботи доїльних установок для доїння в доїльних залах.

Після обговорення відповідей учасників конкурсу на означені питання, вирішили переможцями конкурсу «Кращий по професією» студентського клубу «Майстер машинного доїння» визнати Данюка Костянтина, Ляшенко Олега та Сапунова Олексія (детальніше).