Формування нової генерації студентської молоді з творчим мисленням є потребою суспільства на сучасному етапі його розвитку. Тому реформування системи вищої освіти України в напрямку визнання студента центральною фігурою освітнього процесу з одночасним розвитком його пізнавальної активності є обґрунтованою необхідністю.

Це передбачає перебудову процесу навчання, кінцевою метою якого має стати максимальне розкриття індивідуальних можливостей та саморозвиток особистості кожного здобувача вищої освіти.

Діяльність здобувачів вищої освіти в клубах за інтересами є продовженням освітнього процесу. В клубі «Майстер машинного доїння», який функціонує на кафедрі ТСС АПК, під керівництвом доц. Наталії Болтянської, вони закріплюють теоретичні знання, розвивають творчі здібності, привчаються до самостійної праці, розвивають інтерес до нової техніки і досягнень науки. У студентському клубі займаються здобувачі, які виявили бажання опанувати навички та оволодіти певними видами практичної діяльності, набути професійних знань та навичок.

Клуб був створений з метою формування технічного (інженерного) способу мислення з глибоким розумінням техніки та набуття нових знань та практичних навичок. Після запровадження в усьому світі карантину через епідемію коронавірусу продовження роботи студентського клубу стало можливим завдяки використанню програми Zoom, яка дозволяє проводити відеоконференції, онлайн-зустрічі, створювати чати й організовувати спільну роботу.

18 травня у режимі онлайн були підведені підсумки роботи клубу та визначено кращих за професією. Було розглянуто наступні питання:

1. Оцінювання технічного стану вакуумної системи доїльної установки.
2. Оцінювання технічного стану доїльних апаратів..
3. Теоретичні знання з будови та аналізу роботи доїльних установок для доїння в доїльних залах.

Після обговорення відповідей учасників конкурсу на означені питання, вирішили переможцями конкурсу «Кращий по професією» студентського клубу «Майстер машинного доїння» визнати Костянтина Данюка, Олега Ляшенка та Олексія Сапунова.

За матеріалами сайту кафедри ТСС АПК