В університеті реалізуються процеси розроблення і затвердження освітніх програм таким чином, щоб вони відповідали визначеним для них цілям. Отримані в результаті навчання за освітньою програмою кваліфікації здобувачів вищої освіти повинні відповідати стандарту вищої освіти, певному рівню Національної рамки кваліфікації вищої освіти та рамці кваліфікацій Європейського простору вищої освіти.

Так, 15 вересня 2020 р. в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося зібрання гарантів освітніх програм, на якому були розглянуті процедури акредитації та виконання вимог внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти. Представники кафедри «Технічні сервіс та системи в АПК» професор Олександр Скляр та доцент Радміла Скляр виступили з доповідями про процедури моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм і функції в цих процедурах гарантів і груп забезпечення спеціальності. (детальніше...)

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр