Нещодавно Наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету у рамках проекту «Наукові напрями ТДАТУ» презентувала черговий випуск видання, присвячений діяльності наукової школи завідувача кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК»доктора технічних наук, професора Володимира Аксентійовича Дідура під назвою «Ресурсозбереження в технологічних процесах АПК». Брошура містить інформацію про початок діяльності, розвиток та наукові досягнення наукової школи д.т.н., проф. В. А. Дідура. Окремі розділи видання присвячені керівнику, науковій роботі школи «Ресурсозбереження в технологічних процесах АПК» та основним публікаціям керівника д.т.н., проф. В. А. Дідура та учасників наукової школи (детальніше…).

resursozberezhennja-v-tehnolohichnyh-procesah-apk-1