15 лютого 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет приймав в своїх стінах учнів 11-тих класів Мелітопольського району.

Прийом гостей був організований керівництвом факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ на чолі з к.с.-г.н., доц. Івановою Іриною Євгенівною, в стінах університету школярів супроводжувала ст. викл. Ніна Геннадіївна Нєжнова.
Учні шкіл Мелітопольського району отримали неймовірні враження від захоплюючої екскурсії по Таврійському державному агротехнологічному університету. Програма екскурсії передбачала відвідування кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» та її «Навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів». Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК тепло зустріли школярів, к.т.н., доц. Борис Володимирович Болтянський розповів про важливість кормового раціону птиці та шляхи утилізації посліду живої лабораторії, а асист. Сергій Михайлович Григоренко безпосередньо показав саму лабораторію, розповів про особливості утримання перепелів та автоматизацію мікроклімату в лабораторії.