17 лютого 2019 року в м. Запоріжжя, на території Запорізького національного університету проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018-19 навчальному році. Конкурс проведений відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Таврійський державний агротехнологічний університет в журі конкурсу представляли декілька викладачів, з яких троє потрапили до наукового відділення Технічних наук, це викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПКд.т.н., в.о. професора Дмитро Олександрович Мількок.т.н., доц. Володимир Петрович Кувачов (кафедра машиновикористання в землеробстві) та к.т.н., доц. Олександр Іванович Лобода (кафедра електроенергетики і автоматизації).

До наукового відділення Технічних наук входили такі секції:

1. Технологічні процеси та перспективні технології
  2. Електроніка та приладобудування