Під керівництвом ведучого викладача доц. Болтянського Б.В. на кафедрі ТСС АПК 26 листопада 2019 р. проводилась олімпіада з дисципліни Машиновикористання техніки в тваринництві (1 сем.) на тему: «Енергозбереження в тваринництві» для студентів-магістрів 11-15 МБ АІ груп механіко-технологічного факультету. Метою цього заходу є засвоєння студентами вивченого матеріалу в формі самостійної роботи.

Олімпіади проходила у два етапи: тести та кросворд, кожен з яких був обмежений у часі 25 та 20 хвилин відповідно. Переможці визначалися по протоколу за найбільшою сумою балів, учасники отримали додаткові бали до свого загального рейтингу з дисципліни: 1-е місце – 20 балів; 2-е місце – 15 балів; 3-е місце – 10 балів, за участь 5 додаткових балів.

Згідно інформаційної довідки серед 16 учасників переможці розподілились наступним чином: 1 місце – Максименко М.П. (15 МБ АІ гр.); 2 місце – Турчин Р.О. (14 МБ АІ гр.); 3 місце – Латоша В.В. (15 МБ АІ гр.) (читати детальніше…).