З метою залучення потенційних абітурієнтів та усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією цього тижня на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» проводилися планові заходи з профорієнтаційної роботи. 5 листопада 2019 року відбувся виїзд співробітників кафедри ТСС АПК до сільських шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли: доц. Болтянський Б.В., ст. викл. Дереза С.В., доцент кафедри електротехніки і електромеханіки ім. професора В.В. Овчарова Попрядухін В.С. та студент 12С АІ групи механіко-технологічного факультету Бескоровайний О.О.

За цей день були відвідані наступні навчальні заклади:

• Партизанська ЗОШ (с. Новопавлівка) – 12 учнів 11-го класу;
  • Орлівська ЗОШ – 7 учнів 11-го класу;
  • Інзівська ЗОШ – 12 учнів 11-го класу;
  • Коларівський НВК (с. Болгарка) – 6 учнів 11-го класу;
  • Борисівська ЗОШ – 6 учнів 11-го класу.

Були проведені співбесіди з директорами шкіл, завучами, класними керівниками 11-х класів.

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріально-технічну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

Від співробітників кафедри учні та їхні класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам, програми закордонних практик, інформацію про підготовчі курси, умови вступу до ТДАТУ у 2020 році,  інформацію про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

В ході проведення анкетування була зібрана контактна інформація про учнів випускних класів.