Центром інформаційних технологій і систем Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного було проведено рейтинг веб-сайтів 28 кафедр нашого університету за І квартал за наступними вебометричними параметрами:

• Присутність (PRESENCE). Об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів.
  • Видимість, прозорість (VISIBILITY). Кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри.
  • Відкритість (OPENNESS). Кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.

За сумою показників веб-сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК (завідувач кафедри д.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідур) увійшов до трійки лідерів. Відповідальні за наповнення та своєчасне оновлення матеріалів на веб-сайті кафедри ТСС в АПК – к.т.н., доцент Наталія Іванівна Болтянська та технік І категорії Артем Станіславович Комар (детальніше…).