Вебометричний рейтинг університетів світу — один з рейтингів за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Рейтинг складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. На сьогодні аналізують понад 20 000 закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.

Центром інформаційних технологій і систем підведено підсумки рейтингу веб-сайтів кафедр університету за вебометричними параметрами, наближеними до показників міжнародного рейтингу Webometrics  за наступними вебометричними параметрами:

Присутність (PRESENCE). Об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів (5%).
Видимість, прозорість (VISIBILITY). Кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри (50%).
Відкритість (OPENNESS) та науковість (or SCHOLAR). Кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar та бібліографічною реферативною базою даних Scopus (45%).

Перше місце, за сумою трьох показників, посів сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК. (Детальніше…)

Вітаємо кафедру з важливим досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська