seminar-vhidne-testuvannja-v-systemi-upravlinnja-osvitnim-procesom-projshov-z-etsm18 жовтня 2022 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся семінар на тему «Вхідне тестування в системі управління освітнім процесом», спікер семінару – к.т.н., доц. кафедри вищої математики та фізики Микола ДАНЧЕНКО. Захід проходив у межах планової роботи Вищої школи педагогічної майстерності університету.

У викладеному матеріалі Миколою Миколайовичом було проаналізовано можливості проведення діагностики знань здобувачів вищої освіти шляхом тестування. Спікер розглянув питання тестування в сенсі педагогічної діагностики та організаційно-контрольних функцій в системі управління освітнім процесом в закладах вищої освіти. Ветеран ТДАТУ поділився досвідом проведення вхідного тестування з математики та фізики серед здобувачів університету. Представником нашої кафедри на заході став ст. викл. Сергій Дереза.