З метою залучення потенційних абітурієнтів та усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією цього тижня на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» спільно з колегами кафедри «Інозені мови» проводилися ппланові заходи з профорієнтаційної роботи.

Так, 29 вересня відбувся виїзд співробітників університету до Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольського району. До складу групи увійшли викладачі кофедри іноземних мов Гладких Г.В., Однороманенко М.В. та доцент кафедри ТСС АПК Болтянський Б.В.

Проведено співбесіди з директором ліцею, завучем, класним керівником 11-го класу та учнями випускного класу про особливості та переваги навчання у Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріально-технічну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні та за кордоном під час навчання в університеті.

Від співробітників ТДАТУ учні та класний керівник отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

В ході проведення онлайн-анкетування була зібрана контактна інформація про учнів випускного 11-го класу. Слід відмітити, що зустріч проводилася на свіжому повітрі на подвіррі ліцею з дотриманням санітарних норм під час дії карантину.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ