uchasnyky-nh-zabezpechennja-nadijnosti-mashyn-obladnannja-apk-uchast-u-2-rehionalnij-konferenciji-efektyvne-vykorystannja-enerhiji-stan-perspektyvy-2019-121 листопада 2019 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України, Подільського державного аграрно-технічного університету Навчально-наукового інституту енергетики Львівського національного аграрного університету, коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно- технічного університету, ДВНЗ «Кам’янець – Подільський індустріальний коледж» АТ Хмельницькобленерго Кам’янець – Подільського району електромереж на базі Подільського державного аграрно-технічного університету було проведено ІІ Регіональну студентську науково-практичну конференцію «ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ», присвячену 20-річчю відкриття спеціальності «ЕНЕРГЕТИКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА». За результатами роботи студентського наукового гуртка «Забезпечення надійності машин і обладнання АПК» (План роботи наукового гуртка), що  працює  під керівництвом доц. к.т.н. Болтянської Н.І. підготували доповіді та прийняли участь в роботі даної конференції здобувачі вищої освіти Халаїм А.М., 21 МБ ГМ, Волков О.Ю., 21 МБ ГМ, та Мельников В.Я., 21САІ і були нагороджені відповідними сертифікатами.