10 листопада 2021 року в Києві, на базі університету імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА УПРАВЛІННЯ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Напрямами роботи конференції були наступні:

• Фінансова система та інформаційні технології в умовах цифрової трансформації;
  • Актуальні проблеми управління на різних рівнях економічної агрегації;
  • Проблеми економіки в контексті віртуальної реальності: муніципальний, регіональний та державний аспекти;
  • Сучасні форми і методи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для органів управління, суб’єктів господарювання.

В роботі конференції взяв активну участь ст. викл. кафедри Грицаєнко Ігор Миколайович.

З матеріалами виступів можна ознайомитись в репозиторії університету та на сайті кафедри на сторінці «Науково-практичні заходи».

Було представлено дві теми.

1. Бізнес-проєктування аграрного виробництва. Сучасні тенденції розвитку економіки, фінансів та управління: нові можливості, проблеми, перспективи : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, 10 листопада 2021 р. – К. : КУБГ, 2021. С. 154-156.
  2. Екологічне обґрунтування проєктів технічного оснащення АПК. Сучасні тенденції розвитку економіки, фінансів та управління: нові можливості, проблеми, перспективи : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю, 10 листопада 2021 р. – К. : КУБГ, 2021. С. 171-173.

Ст. викладвач кафедри ТСС АПК Ігор ГРИЦАЄНКО