На базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Експлуатаційна та сервісна інженерія». В роботі конференції з доповідями прийняли активну участь співробітники кафедри ТСС АПК  доцент к.т.н. Болтянська Н.І.  та інженер Комар А.С.  В ході конференції було розглянуто питання сучасних технологій та організацій сервісної інженерії машин аграрного виробництва і транспортних засобів, теорії експлуатації машино-тракторного парку, обладнання та устаткування сільського господарства та інноваційні рішення в рамках завдань сервісної інженерії останніх.

За результатами роботи конференції було сформовано Матеріали конференції, засновані на виступах наукових співробітників, викладачів, студентів й аспірантів закладів вищої освіти на міжнародній науково-практичній конференції «Експлуатаційна та сервісна інженерія». Учасники цього заходу отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська