Рисунок1

17-18 жовтня 2020 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка було проведено XXI Міжнародну наукову конференцію «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЗЕМЛЕРОБСЬКОЇ МЕХАНІКИ», присвячену 90-річчю ХНТУСГ  ім. П. Василенка та 120-й річниці з дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка, який зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної та світової галузі землеробської механіки.

На конференції були представлені доповіді науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, аспірантів та студентів провідних вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та наукових установ, в яких були розглянуті завершені етапи розробок. Доцент кафедри ТСС АПК  Болтянська Н.І. прийняла участь в роботі секції «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЗЕМЛЕРОБСЬКОЇ МЕХАНІКИ» з доповіддю «Установка для експрес аналізу стану дійкової гуми в умовах тваринницької ферми господарства» (Програма конференції).

Доповіді, представлені на конференції будуть опубліковані у журналах «Інженерія природокористування», «Технічний сервіс агропромислового, лісового та транспортного комплексів» та «TEKA».

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська