Вітаємо Олександра Григоровича СКЛЯРА професора кафедри технічного сервісу та систем в АПК, першого проректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з Днем народження!

Вітаємо Олександра СКЛЯРА з Днем народження

Прийміть наші побажання міцного здоров’я, благополуччя і процвітання! У Вашій особі ми вшановуємо щиру, добру, чуйну людину, цілеспрямованого, мудрого, досвідченого керівника. Повсякденна відповідальна діяльність вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму. Високо оцінюючи Ваш особистий вклад у розвиток нашого університету, Вашу активну соціальну позицію, ми впевнені, що реалізація всіх Ваших задумів буде сприяти подальшому розвитку науки в Україні.

Зичимо Вам успішної професійної дороги, наповненої взаєморозумінням та підтримкою колег, щоб доля і надалі була прихильною до Вас, даруючи добрі дні, удачу та вірних друзів. Бажаємо Вам затишного родинного тепла, хай сторицею повниться Ваша чаша добра, милосердя і ласки для Вас і всієї родини.

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК