vitajemo-z-vyhodom-posibnyka-trybotehnika-rozroblenoho-vykladachamy-tss-apkВітаємо з виходом у світ посібника до лабораторно-практичних робіт з дисципліни «Триботехніка», рекомендований до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, підготовлений викладачами кафедри технічного сервісу та систем в АПКд.т.н., проф. Д.П. Журавель, ст. викл. О.Ю. Новик, к.т.н., ст. викл. А.М. Бондар, ст. викл. К.Г. Петренко з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті.

Рецензентами виступили:

К.О. Самойчук доктор технічних наук, доцент, зав. кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. ЯлпачикаТаврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;

В.В. Черкун кандидат технічних наук, доцент кафедри технології конструкційних матеріалів, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Методичний посібник складається з одинадцяти тем, які призначаються для використання студентами на лабораторно-практичних заняттях з дисципліни «Триботехніка». В методичному посібнику наведено в структурованій формі методику, програму виконання лабораторних робіт, завдання для самостійної підготовки та питання для контролю знань і самоперевірки, що відповідає програмі навчальної дисципліни. При розробці методичного посібника автори керувалися метою надати студентам відомості теоретичного та практичного значення з питань конструкції трибосистем та діагностування вузлів тертя та зношення, які необхідні для надійної експлуатації техніки, встановлення причин зношування і шляхи підвищення їх зносостійкості.