milko-d-o-pryjnjav-uchast-v-1-myzhnarodnij-naukovo-praktychnij-konferenciji-v-monako3 квітня 2020 р. в м. Монако проводилась I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «LES TENDANCES ACTUELLES DE LA MONDIALISATION DE LA SCIENCE MONDIALE», що була організована для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, дослідників, практиків та людей, зацікавлених у тенденціях розвитку сучасної науки.

Тематика конференції охоплювала VІІІ розділів. За результатами роботи заходу було видано два збірника тез. Викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК  д.т.н., проф. Мілько Д.О. прийняв участь в роботі конференції в  секції біологічні науки з доповіддю «Оцінка контамінації фенолом води першого підйому р. Дніпро з ДВС-2 м. Запоріжжя».