18 вересня 2019 року на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК в рамках кураторської години була проведена зустріч 12 АІ групи (куратор к.т.н., доцент Валерія Валеріївна Паніна) з заступником декана механіко-технологічного факультету з виховної роботи к.т.н., доц. Надією Олександрівною Паляничкою та головою студентської ради Пінжаєвою Лілією.

Заступник декана з виховної роботи призначається для організаційного забезпечення цілеспрямованої позанавчальної роботи зі студентами факультету, надання допомоги студентам у формуванні структур студентського врядування та здійсненні їх діяльності, планування і безпосереднього управління виховною роботою на факультеті. Надія Олександрівна ознайомилась з анкетуванням студентів, що дало їй можливість виявити найбільш активних студентів в групі, яким було запропоновано участь у студентському врядуванні. З цією метою на зібрані була присутня голова студентської ради Пінжаєва Лілія, яка ознайомила студентів з обов’язками та привілеями активної участі в житті університету.

Крім того, студентам було запропоновано відвідати гуртки, які в великому обсязі представлені в університеті (спортивні, художньої самодіяльності, наукові, за інтересами).