24 травня 2019 року на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась зустріч випускників нашого університету (Мелітопольського інституту механізації сільського господарства) 1979 року випуску факультету «Організація і технологія ремонту та механізація тваринництва». Зустріч товаришів організував к.т.н., доц. Олександр Миколайович Шокарев.

Зустріч випускників розпочалась з виступу ректора ТДАТУ ім. Дмитра Моторного – д.т.н., проф. Володимира Миколайовича Кюрчева, який розповів про сьогодення університету та пригадав свої студентські роки на той час. Також на зустріч були запрошені викладачі випускників: д.т.н., проф. Дідур Володимир Аксентійовичк.т.н., проф. Ігор Сергійович Сірий. До речі саме Ігор Сергійович в 1979 році був ректором МІМСГу. Взагалі зустріч однокурсників пройшла в дружній, оригінальній та веселій атмосфері.