31 травня 2019 року до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали випускники, що закінчили наш вищий навчальний заклад (Мелітопольський інститут механізації сільського господарства) в далекому 1984 році. Через 35 років, на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК зібралось 30 чоловік з п’яти груп курсу (три групи спеціалізації «Організація технологія ремонту» та дві групи – «Механізація тваринництва»). Зустріч товаришів організував староста курсу к.т.н., ст. викладач Олександр Іванович Матковський, на яку було запрошено куратора однієї з груп Бориса Дмитровича Рослякова.

Офіційна частина зустрічі розпочалася з виступу ректора ТДАТУ ім. Дмитра Моторного – д.т.н., проф. Володимира Миколайовича Кюрчева. Володимир Миколайович розповів про сучасне життя ВНЗ, можливості, які відкриваються перед випускниками на сьогоднішній день та перспективи розвитку нашого навчального закладу. Викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК к.т.н., проф. Сірий Ігор Сергійович згадував з випускниками восьмидесяті роки. Випускники зробили групове фото на фоні першого корпусу ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, та продовжили захід на кафедрі сільськогосподарських машинде з величезним захопленням продивились презентацію своїх навчальних років. Випускники згадували минуле, отримуючи масу задоволення від спілкування одне з одним. Одногрупники були раді завітати до рідного університету, дехто навіть подолавши чимало кілометрів, аби побачити своїх друзів знову і знов та пригадати студентські роки.