16 лютого в рамках проведення профорієнтаційної роботи в закріплених за кафедрою навчальних закладах м. Мелітополя, за запрошенням кафедри публічного управління, адміністрування та права, викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика прийняли участь у проведені профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів загальноосвітньої школи № 15, що навчаються в зв’язку з капітальним ремонтом будівлі школи в приміщеннях ліцею № 19.
Загалом було проведено 2 заходи, по 1 в кожному випускному класі.

Завідувач кафедри д.т.н., професор Кирило Олегович Самойчук ознайомив учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, розповів про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошення на День відкритих дверей кафедри, який вирішили провести за окремою домовленістю.

Сергій ПЕТРИЧЕНКО

доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика