В умовах дистанційної роботи 8 травня 2020 р. відбулось чергове засідання кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика за допомогою платформи Zoom. Використання цієї хмарної  платформи дозволило викладачам університету дистанційно проводити  засідання кафедри, кураторські години, проведення підсумкового контролю тощо.

На засіданні кафедри були розглянуті робочі питання, серед яких організація  проведення підсумкового модульного контролю та літньої екзаменаційної сесії у дистанційному форматі за допомогою Навчально-інформаційного порталу ТДАТУ та платформи Zoom. Завідувач кафедри д.т.н., доц. Самойчук Кирило Олегович наголосив на своєчасності заповнення електронних журналів, необхідності виконання методичної та наукової роботи, передбаченої індивідуальним планом викладача.

Викладачі кафедри прийняли активну участь у дискусії, в результаті були обговорені важливі робочі питання. Карантин – не завада роботі, адже у наш час є безліч можливостей для онлайн-спілкування, які ми можемо використовувати для надання всебічної підтримки студентам у здобутті вищої освіти у ТДАТУ.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.