08.05.2020 р. відбулась робоча нарада декана механіко-технологічного факультету д.т.н., професора Кюрчева С.В. з викладачами факультету щодо особливостей проведення підсумкового модульного контролю та літньої екзаменаційної сесії в дистанційному режимі.

Серед викладачів кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика у нараді взяли участь викладачі, що ведуть заняття для 4 та 2С курсів спеціальності “Галузеве машинобудування”, а саме: завідувач кафедри д.т.н., доц. Самойчук К.О., к.т.н., доц. Петриченко С.В., к.т.н., доц. Олексієнко В.О., к.т.н., доц. Тарасенко В.Г. та заступники декана МТФ к.т.н., доц. Верхоланцева В.О. та к.т.н., доц. Паляничка Н.О.

В ході наради декан механіко-технологічного факультету Сергій Володимирович Кюрчев ознайомив усіх присутніх викладачів з проектом тимчасового порядку проведення екзаменаційної сесії в ТДАТУ. Під час наради викладачі задавали питання щодо особливостей  проведення підсумкового модульного контролю та літньої екзаменаційної сесії, на які Сергій Володимирович Кюрчев надав обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Організація цієї наради була на найвищому рівні, і всі викладачі подякували декану за отриману інформацію в прийнятному форматі зустрічі за допомогою платформи Zoom.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Тарасенко В.Г.