В черговий раз 06.05.2020 р. дистанційно відбулась кураторська година 22 СГМ групи (куратор Олексієнко В.О.). Присутній на зустрічі завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика доктор технічних наук Самойчук К.О. провів бесіду про умови успішного проходження ПМК 2 і сесії в дистанційному режимі. Доцент Петриченко С.В. розповів порядок написання ПМК 2 і отримання заліку з дисципліни «Технічний сервіс», які згідно графіка відбудуться 12.05.2020 р. Далі бесіду продовжила заступник декана МТФ з навчальної роботи доцент Верхоланцева В.О. Вона проінформувала студентів щодо порядку подання документів на магістратуру після закінчення бакалаврату, відповіла на питання студентів про умови дистанційного проходження ПМК 2, заліків і екзаменів. З куратором обговорили роботу на період підготовки до підсумкового контролю, виявили недоліки роботи з Навчально-інформаційним порталом ТДАТУ. Студенти висловили свої питання і побажання, паралельно проходив відеозапис конференції на платформі ZOOM.

Інформаційний супровід: к.т.н., доц. Вадим Олексієнко