1 грудня викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика був проведений День відкритих дверей кафедри для учнів випускного класу загальноосвітньої школи № 4  м. Мелітополя.

В ході проведення Дня відкритих дверей кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведена ознайомча екскурсія по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

В ході проведення бесід школярі ознайомились зі структурою університету, дізнались як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується, ознайомились з лабораторіями кафедри з презентацією лабораторних установок.

Учні випускного класу мали змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, чіпси, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати свіжий духмяний хліб та запашні пончики.

Загалом у заході прийняли участь 18 учнів випускного класу ЗОШ № 4. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці. Після бесіди 7 учнів випускного класу виявили бажання після закінчення школи продовжити навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

IMG-1305 IMG-1304 IMG-1303 IMG-1302 IMG-1301 IMG-1300 IMG-1299